Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji urządzeń transportowych, które łączą maszyny w zautomatyzowane linie produkcyjne tworzące narzędzia do realizacji celów procesu. Urządzenia pomocnicze, służące do transportu materiałów i do ich buforowania oraz urządzenia, za pomocą których kieruje się przebiegiem strumienia przepływu surowców i materiałów do produkcji projektujemy specjalnie do potrzeb każdego projektu i zakładu produkcyjnego. Do realizacji tych celów projektujemy i wytwarzamy urządzenia transportu wewnętrznego zaprojektowane dla logistyki produkcji, ergonomii stanowisk montażowych, bhp spełniające obowiązujące standardy i wymagania CE.

 

Przenośniki: przenośniki rolkowe, przenośniki wałkowe, przenośniki taśmowe, przenośniki łańcuchowe, przenośniki płytkowe, przenośniki rolkowe, przenośniki lamelowe-szczeblakowe, przenośniki krążkowe, przenośniki specjalne, obrotnice rolkowe, obrotnice łańcuchowe, transfery kątowe - przekazania kątowe, wózki automatyczne, windy, stoły nożycowe.

Urządzenia transportowe naszej produkcji stanowią bazę do projektowania i produkcji zautomatyzowanych systemów transportu wewnętrznego którymi są: linie montażowe, linie produkcyjne, stanowiska montażu, stanowiska paletyzacji, stanowiska de paletyzacji, manipulatory, roboty paletyzujące.

Zobacz także